Saloninfra on Ilusalongidele ja Spadele mõeldud müügi- ja haldustarkvara.

SalonInfra on välja töötatud spetsiaalselt  Ilusalongidele ja Spadele, pidades peensusteni silmas salongi tööprotsesse. Tarkvara annab hea ülevaate toodete, teenuste, materjalide ja rahade liikumisest, mille tulemusel saab paremini kontrollida ja optimeerida kulusid ning tõsta töötajate ja ettevõtte tulemuslikkust. SalonInfra on täisteenus, mis sisaldab tarkvara koos tasuta versiooniuuendustega, kasutajatuge ja andmete varundamist. 
 

Kuidas Saloninfra tarkvara kasutusele võtta?

Saloninfra kasutajateks on alates omal käel töötavatest juuksuritest kuni suurte salongikettideni. Suurus ei loe. Kõige lihtsam viis veenduda tarkvara kasulikkuses on tutvuda eeliste ja võimalustega ning võtta ühendust meie müügiosakonnaga ja leppida kokku aeg personaalseks nõustamiseks.

Vaata pakette Soovid lisainfot? Küsi prooviversiooni

Madalad kasutuskulud ja läbipaistev hind
Saloninfra kasutamine ei nõua kliendilt mingeid keerukaid tehnilisi lahendusi. Tarkvara kasutamiseks ei installeerita kasutaja arvutisse ühtegi täiendavat programmi, kasutamiseks on tarvilik ainult browseri olemasolu.
Loe lähemalt
Paindlik arendustöö ja operatiivne kasutajatugi
Saloninfra tarkvara areneb pidevalt, selle tagab igapäevane tarkvara arendusele suunatud töö. Tagame, et Teie kasutuses on alati kõige kaasaaegsem ja turvalisem tehnoloogia.
Loe lähemalt
Lihtne
kaugtöö
Kuna Saloninfra töötab üle interneti, siis on väga lihtne ja odav ühendada ettevõtte erinevates asukohtades olevad allüksused. Allüksuste ühendamise ainsaks tingimuseks on internetiühenduse olemasolu.
Loe lähemalt